mate otazku

DogNtag zdarma a 25 % zľava na vodítka Lishinu

20.04.2015 08:08

DogNtag zdarma a 25 % zľava na vodítka Lishinu

dogNtag-doggietour-5.jpg

Pri zakúpení pobytu do Chorvátska alebo Talianska automaticky získate ID známku DogNTag ZDARMA a navyše 25% zľavu na nákup handsfree inteligentného vodítka Lishinu!

DogNTag je vodotesná a nárazu vzdorná identifikačná psia známka určená na zavesenie na obojok vychádzajúca z najnovších technológií. Slúži k rýchlemu návratu strateného psíka majiteľovi. Spoločne so správou webového profilu je DogNTag moderným a unikátnym produktom, ktorý nemá na slovensdogntag-doggietour-8.jpgkom trhu obdobu. Informácie uložené na známke sa dajú ľahko zobraziť pomocou mobilného telefónu alebo počítača s pripojením k internetovej sieti. DogNTag vyrábame v štyroch farbách: čierna, biela, hnedá a červená.

Okrem toho na Slovensko prinášame v spolupráci s doginno.sk revolučné handsfree vodítko Lishinu, na ktoré môžete u nás získat až 25 percentnú zľavu.  Vadí Vám, že pri venčení alebo na prechádzke nemáte voľné ruky? Zaobstarajte si Lishinu.  Je to skvelý nápad a ideálne riešenie.  Je vyrobené z kvalitných materilálov a ponúka 100 percentnú kontrolu nad psom a absolútnu slobodu pre Vaše ruky.

Informujte sa pri rezervácii pobytu o podmienkach aktivácie zľavy. Zakúpiť si Lishinu a uplatniť zľavu ID známku DogNTag si budete môcť na doginno.sk.

lishinu-doggietour.jpg img-1906.png

 

 

 

Komentáre