mate otazku

Havo hravo

15.03.2013 21:09

Havo hravo

havohravo_doggietour_1.jpg

Našli sme pre Vás zaujímavý obchodík pre psíkov. Áno vieme, na internete je ich až až, ale tento je niečím výnimočný. Obchodík založili dve dámy, ktoré okrem lásky k psíkom inklinujú aj k móde.

Slovo dalo slovo a rozhodli sa otvoriť si vlastný obchod... www.havohravo.sk  Vyrábajú štýlové a hlavne originálne vecičky pre psíkov a ich majiteľov. Okrem originálnych obojkov či postrojov tu nájdete aj rôzne vychytávky a novinky.

Ich pomocníkmi, či už v živote, ale aj v práci sú Casper a Liza. Určite ste si ich už všimli na stránke. Sú neposední a neustále odniekiaľ vykukujú, aby Vám poradili.
O svojich pomocníkoch Vám viac povedia priamo ich majitelky...

Martina: Ten chudý vysoký psík je Casper Je to vipet a mám ho od šteniatka. Tento mesiac bude mať 2 roky. Je to taký náš Gašparko, hneď po agility je jeho najobľúbenejším športom “gaučing”, kradnutie všetkého, čo je v dosahu, najlepšie jedla a hlavne nenápadne Na svoje granulky si zarába ako jedna z popredných tvárí značky Pimp Your Doggie a ako váš pomocník v obchode Havo Hravo.


Katka: Lízin príbeh sa začal bohužial dávno predtým, ako som ju našla. Neviem, čo všetko prežila a radšej sa mi na to ani nechce myslieť. Našla som ju na benzínovej pumpe ležať pri kríkoch, schúlenú a vychudnutú na kosť. Kliešťov mala na hlave toľko, že len ťažko mohla niečo vidieť. Hneď som vedela, že ju tam nemôžem chúďatko nechať.

Bola to láska na prvý pohľad, aj keď ona sa skôr zaľúbila do maškrty, ktorú som jej dala, ale neskôr si našla cestu aj ku mne Dnes je to skvelý a nesmierne vďačný psík a je z nej hrdá nositeľka značky Pimp Your Doggie. Spolu s kamošom Casperom si na granulky zarába v obchode Hravo Hravo a aj Lízinka nás inšpiruje k tomu, že naše výrobky poskytujeme zdarma do rôznych akcií určených na pomoc psíkom v núdzi.

 

 

 

zdroj: www.havohravo.sk
 

Komentáre