máte otázku

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Snažíme sa vyjsť našim klientom maximálne v ústrety a preto sme pre Vás pripravili možnosť zakúpenia darčekového poukazu pre osoby blízke Vášmu srdcu.  Môžete ich tak milo prekvapiť a splniť im  ich najtajnejšie priania.

Po splnení platobných podmienok Vám zašleme na Vami uvedenú adresu darčekový poukaz. Môže to byť buď poukaz na konkrétny pobyt alebo môže obsahovať istý finančný obnos.  Darčekový poukaz je platný po dobu 6 mesiacov od dátumu vystavenia a vzťahujú sa naň všetky podmienky uvedené vo všeobecných zmluvných podmienkach CA DoggieTour s.r.o.
 

Darčekový poukaz na konkrétny pobyt

  • Vystavíme Vám poukaz na konkrétny pobyt, ktorý si vyberiete z ponuky našej webovej stránky.  Samozrejme máte možnosť zvoliť si typ stravovania a poprípade aj  iné služby ponúkane k danému zájazdu.
  • Ako náhle bude čiastka pripísaná na účet našej spoločnosti, bude Vám poukaz zaslaný na Vami uvedenú adresu.

 

Darčekový poukaz na finančnú čiastku

  • Druhou možnosťou je poukaz na ktorom bude figurovať len finančná čiastka, za ktorú si obdarovaný môže vybrať zájazd z našej ponuky.
  • Hneď ako budú peniaze pripísané na účet CA DoggieTour bude obdarovanému zaslaný darčekový  poukaz.

Po obdŕžaní poukazu, jediné čo musí klient spraviť je kontaktovať CA Doggietour a zadať svoje požiadavky do výšky hodnoty poukazu.

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.  Spoločne nájdeme riešenie pre každého z Vás.