máte otázku

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo
Taliansko, Benátska riviéra
Lido di Jesolo

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je najväčším letoviskom v Benátskom zálive s takmer 15 km piesočnou plážou. V súčasnosti patrí vo Veneto k najnavštevovanejším turistickým centrám a to najmä vďaka svojejtypicky dovolenkovej atmosfére, ktorou je nasiaknuté.

Lido de Jesolo je rozdelené na 3 základné časti - Lido Est (Pineta), Lido Centro a Zona Ovest ( Faro). Pozdĺž celého letoviska vedie dlhá promenáda s veľkým množstvom obchodov, reštaurácii, kaviarní, ktorá sa večer mení v rušné korzo.

Dovolenka v Lido di Jesolo je vhodná pre všetky vekové skupiny. Pre deti i dospelých je v stredisku aqua park Aqualandia, športovo založeným turistom sú k dispozícii motokárová dráha, golfové ihrisko, jachting a mnoho ďalších atrakcií. Na svoje si prídu aj mladí, ktorí si nepochybne vychutnajú atmosféru rušného večerného života – diskotéky, bary, zábavné parky, ktoré sú otvorené do neskorej noci. Na druhej strane, okrajové časti poskytujú príjemné ubytovanie v relatívne pokojnom prostredí, čo ocenia tak rodiny s deťmi ako aj seniori.

Pláže pre psov

Lido di Jesolo otvorilo pre svojich hostí so štvornohými kamarátmi špeciálnu psiu pláž, Bau Bau Beach Jesolo. Nachádza sa neďaleko centrálnej časti letoviska v ulici Via Levantine  ( pri Červenom kríži). Počas letnej sezóny je otvorená od 9:00 – 19:00, celodenné vstupné zahŕňa prenájom slnečníka, kresielko a lehátko, používanie spŕch a psích misiek. Kúpanie v mori je riadené personálom- do vody sa púšťa vždy naraz len niekoľko psov.

Stojí za to vidieť...

Počas dovolenky v Lido di Jesolo určite navštívte svetoznáme Benátky, vzdialené približne 50 km.

Ďalšie blízke kultúrne a umelecké strediská môžete okrem Benátok môžete vidieť v kraji Veneto ako je Verona, Vicenza či Padova.

Ponúkané pobyty

Pobyt so psom vo Vianello C04_01

Počet dní: 8 | nocí: 7
359 EUR
2-3 osoby / 7 nocí