máte otázku

Martin

Martin
Žilinský kraj
Slovensko

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Martin

        Martin je mesto na severe Slovenska. Leží v Turčianskej kotline na rieke Turiec. Je nielen okresným ale aj historickým centrom Turca.

       Nájdeme tu nespočetné množstvo kultúrnych pamiatok. Jednou z najznámejších je Matica slovenská. Medzi ostatné nemenej známe patria Národný cintorín, Turčianska galéria, Slovenské komorné divadlo, Slovenská národná knižnica, Kostol svätého Martina, Múzeum Andreja Kmeťa, Múzeum Martina Benku, Múzeum slovenskej dediny...

       Mesto Martin je považované za Centrum národnej kultúry Slovákov. Organizujú sa tu aj tradičné celoštátne podujatia ako Scénická žatva, Slovenská jar, Bienále knižného umenia či v poslednom čase sa tu udomácňuje aj jazzová hudba.

       Martin je známy aj ako mesto, v ktorom sa vyrábajú autá Volkswageny. Cestovný ruch stále čaká na svoj boom. No na druhej strane ho zatiaľ využívajú hlavne domáci obyvatelia čo sa týka lyžiarskych možností v Martinských holiach.

Na výlet so psom

         V meste Martin nie sú veľké možnosti pre vyžitie sa Vášho psíka, ak nerátam rôzne salóny a kynologické kluby. No slovenská príroda nesklame ani tu, Martinské hole sú krásne, tak prečo ich nevyužiť na dlhé prechádzky a bláznenie sa s Vašim psíkom.

Prvá pomoc pre psa

Ak chcete Vášho psíka vziať do salónu pre psov, tak máte na výber z nasledujúcich salónov:

V prípade zdravotných problémov Vášho psíka navštívte veterinárnu ambulanciu Vet. klinika Martin

Ak máte chuť priučiť Vášho miláčika niečomu novému, tak je tu aj Martinský klub športovej kynológie

Ponúkané pobyty