máte otázku

Mlini

Mlini
Chorvátsko, Južná Dalmácia
Mlini

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Mlini

Najmenšou a najľudnatejšou časťou Chorvátska je Južná Dalmácia. Je charakteristická slnečnými, suchými a veľmi horúcimi letami. Práve čisté pláže sú pýchou tejto oblasti a najviac lákajú turistov do tejto časti Chorvátska. Väčšina z nich je štrkovitá, no nájdete tu aj skalnaté či pieskové pláže. Ako väčšina dovolenkových destinácií aj južná časť Chorvátska poskytuje širokú ponuku športových a rekreačných možností.

Chorváti sa radia medzi ľudí s južanským temperamentom, čoho dôkazom je aj množstvo festivalom a trhov, ktoré sa konajú počas letných mesiacov práve v tejto destinácií. Určite si práve v tejto časti Chorvátska nájdete pre svoju pohodu práve to čo hľadáte. Či už je to kľud spojený s vylihovaním na krásnych plážach, alebo aktívna dovolenka spojená s nákupmi, obhliadkami pamiatok, či pestrým nočným životom.

Malá osada a obľúbené letovisko Mlini je vzdialené len 11km od Dubrovníka. Sú tu príjemní pohostinní ľudia, pekné okruhliakové pláže. Kľudnú dovolenku v Južnej Dalmácií Vám ponúka práve toto miestečko.

Pláže pre psov

V Južnej Dalmácií môžete navštíviť každú z pláží v okolí mestečka Slano pri Dubrovníku.

Stojí za to vidieť...

Mlini majú perfektnú východziu polohu, nakoľko sa nachádzajú len 11km od Dubrovníka, kde je najviac historických a kultúrnych pamiatok v rámci Južnje Dalmácie.

Priamo v meste Mlini sa nachádza zachovalý farský kostol sv. Hilario z 15. storočia a tiež kaplnka sv. Rocha na pobreží.

Ponúkané pobyty