máte otázku

Ostrov Vis

Ostrov Vis
Chorvátsko, Stredná Dalmácia
Vis

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Ostrov Vis

Stredná Dalmácia patrí k najvyhľadávanejším a najžiadanejším regiónom Chorvátska. Zaberá územie od Splitu až po Ploče a zahŕňa aj známe ostorvy ako Brač, Hvar a Vis. Táto oblasť je  preslávená najkrajšími plážami, dokonca ju verní navštevníci považujú za najkrajšiu prímorsku oblasť na svete.

Centrom Strednej Dalmácie je prístav Split, ktorý je tiež označovaný ako perla Jadranu.

Pláže sú tu predovšetkým kamienkové-okruhliakové, ale nájdu sa aj štrkové či pieskové

Historické mestá Split, Trogir a Omiš, nádherné pláže riviér Omiš či Trogir, krištáľovo čisté more, skvelé dovolenkové prostredie a podmienky, sú najväčšími lákadlami pre turistov.

Ostrov Vis patrí medzi najslnečnejšie ostrovy v Chorvátsku. Svojou faunou a ekologickou čistotou je oázou pokoja a relaxu. Je najjužnejšie položeným ostrovom Strednej Dalmácie.

Pláže pre psov

Priamo na ostrove Vis  sa nachádza pláž pre psov v Komiži - pláž Vartalac.

Keď dostanete chuť trošku pocestovať po celej Strednej Dalmácií, môžete sa so svojím miláčikom vybrať na návštevu ďalších pláži pre psov:

Split - severozápadná časť Kašunu, západná časť Kašteletu, priestor Kvadar na pláži Žnjan, Trstenik a Lumbarda po 20.00 hodine

Ostrov Hvar - pláž Zaraće, kde je časť pláže vyhradená pre psov.

Blízko Trogiru je zariadená pláž pre psov v meste Kaštela.

Ostrov Brač - uzavretá pláž pre psov v Bole, ďalej zariadená pláž pre psov pred Zlatým mysom v meste Bol, ktorá ma veľa tieňa.

Stojí za to vidieť...

Vis a Komižu - rybárske mestá Na svoje si tu prídu aj milovníci podmorského života, ktorý tu môžu objavovať v morských hlbinách pochované legendy stratených lodí, preto je to ideálne miesto na potápanie.

Modrá jaskyňa - Modra špilja, ktorá je jedinečným prírodným fenoménom. Ďalšiu jaskyňu menom, ktorú môžete navštíviť je  Zelena špilja a  nájdete je na ostrove Ravnik.

Komiža je dedinka, v ktorej sa nachádzajú dva sopečné ostrovy - Brusník a Jabuka.

Ponúkané pobyty