máte otázku

Regetovka

Regetovka
Prešovský kraj
Slovenská republika

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Regetovka

             Regetovka je obec na Slovensku, ktorá sa nachádza v okrese Bardejov. Nachádza sa tu lyžiarske stredisko, nakoľko je obec v pohorí Nízkych Beskýd, a teda je tu k dispozícií viacero svahov. Od Bardejova je tát obec vzdialená 18km.Táto obec je bohatá na lesné porasty, pričom lesníctvo a drevárstvo v tejto obci malo významnú funkciu a jeho tradícia sa delila z generácie na generáciu. Regetovské rašelinisko s rozlohou 2.55 ha bola v roku 1979 vyhlásená za prírodnú rezerváciu.

            Momentálne Regetovku obýva okolo 15 obyvateľov a 50 príležitostných chalupárov. V zimnom období turisticky rúch tejto obce narastá vďaka vybudovaniu lyžiarskeho areálu s piatimi vlekmi s celkovou prepravnou kapacitou 3600 osôb/hod. Oproti svahom je hotel s kapacitou 105 osôb a reštauráciou. Ubytovanie je možné aj v súkromí priamo v obci, v hoteloch a ubytovacích zariadeniach v okolí Bardejova a v Bardejovských Kúpeľoch. Počas zimnej sezóny navštívi Regetovku mnoho ľudí, pričom domácu klientelu lyžiarov znásobujú aj Poliaci, Ukrajinci a Maďari.

Na výlet so psom

           Nakoľko je obec  minimálne obývaná, môžete svojho psíka nechať do sýtosti sa vybehať a vyblázniť po kopcoch, svahoch bez obmedzení.

Prvá pomoc pre psa

             Ak bude mať Váš psík zdravotné problémy, zájdite do okresného mesta-Bardejova k veterinárovi:

             V prípade, že by ste sa chceli poradiť ohľadom výchovy Vášho psíka, môžete navštíviť kynologický klub v Bardejove

Ponúkané pobyty

Dovolenka na konci sveta D01_01

Počet dní: 2 | nocí: 1
30 EUR
1-3 os/ 1 noc