máte otázku

Veľká Lomnica

Veľká Lomnica
Vysoké Tatry
Slovenská republika

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Veľká Lomnica

          Veľká Lomnica je obec na severe Slovenska s výhľadom na krásne Vysoké Tatry. Je vynikajúcim východzím bodom pre Vaše ubytovanie, nakoľko je v centre všetkého. Či už kultúrnych, historických alebo turistických možností.

          Turisti, ktorí majú radi históriu, by si nemali nechať újsť okresné mesto Kežmarok, ktoré priam srší históriu a pamiatkami. Komu tento zážitok nestačí, tak môžu vo svojej historickej cete pokračovať do Levoče (cca 35km) pozrieť sa na najväčší drevený oltár v Európe od majstra Pavla.

           Pre turistov ponúkajú naše Tatry (cca 15km) nespočetné množstvo trás na prechádzky, ako pre zdatných turistov, tak aj pre tých menej zdatných. Trošku ďalej, približne 30km, sa nachádza Slovenský Raj, ktorí je tiež plný prírodných krás a ponúka možnosti na turistiku.

            Ak nemáte chuť na chôdzu, tak využijte lanovky a vyvezte sa možno rovno na najvyššie miesto Vysokých Tatier, kam sa dá lanovkou dostať na Lomnický štít.

           Môžete si tu prísť aj oddýchnuť, využiť termálne kúpaliska vo Vrbove, či vychýrený slovenský Aquapark v Poporade.

           Priamo vo Veľkej Lomnice je jedno z najvýznamnejších slovenských golfových ihrísk, ktoré by ste si každopádne mali vyskúšať.

           V zime sa určite oplatí vybrať na lyžovačku práve do Tatier. Toľko lanoviek a vlekov a takú dlhú lyžiarsku sezónu ako práve tu nenájdete nikde inde na Slovensku.

Na výlet so psom

            V Tatrách si ubytovanie so psíkom nájdete relatívne ľahko. Môžete si vybehnúť na prechádzku so svojím miláčikom priamo do našich „veľhôr“ a vyblázniť sa s ním dosýtosti

Prvá pomoc pre psa

Ponúkané pobyty