máte otázku

Zázrivá

Zázrivá
Žilinský kraj
Slovensko

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Zázrivá

Obec Zázrivá sa nachádza v Žilinskom kraji. Charakterizuje ju drevená architektúra, ľudové zvyky, syrové korbáčiky. Je tiež východiskom pre turistiku. V obci sa nachádza rímskokatolícky kostol Nanebovzatia Panny Márie z roku 1933 a zrúcanina starého kostola z roku 1791, ktorý zničil požiar 8. augusta 1934.

          Obec Zázrivá sa nachádza na severozápadnom Slovensku. Jej katastrálne územie zasahuje do viacerých horských celkov fatransko-tatranskej oblasti a Stredných Beskýd.

          Stred územia tvorí Zázrivská brázda, v ktorej je stred obce. Zázrivská brázda je na severe lemovaná výraznými Kysuckými bradlami. Kozinec, Havranský vrch, Okrúhlica a na západe ležiaci Pupov sú súčasťou Kysuckej vrchoviny. Obec je vhodná na návštevu nielen kvôli kultúre, ale taktiež v zimných mesiacoch kvôli super lyžovačke.

Na výlet so psom

         Ako vo väčšine ubytovacích zariadení v turistických oblastiach aj v Zázrivej nájdete ubytovanie aj so svojim miláčikom. Vyšantiť a vybehať sa s ním môžete v krásnej prírode, ktorú obec Zázrivá priam ponúka.

Prvá pomoc pre psa

Zverolekára pre svojho psíka nájdete v neďalekej obci Dolný Kubín.

V meste sa nachádza škola pre psov - Psia škola Chajati Dolný Kubín, ktorú môžete v prípade záujmu využiť.

Ponúkané pobyty