mate otazku

Psia pláž Pluto v Bibione

18.01.2015 00:12

Psia pláž Pluto v Bibione

Bibione-plaz-pre-psov-3.jpg

Psia pláž Pluto – Spiaggia di Pluto – v Bibione

Od mája do septembra si môžete spolu s Vašmi chlpáčmi vychutnať prázdniny v Bibione.  Psia pláž Pluto, tzv. “Spiaggia di Pluto” sa nachádza vo východnej časti Bibione (Sektor1), Via Procione, Lido dei Pini.

Psia pláž Pluto je jedna z najkrajších a najdlhších pláží určených pre psov.   Je rozdelená na platenú a neplatenú časť.  Kapacita pláže je 250 miest a vstupuje sa na ňu z pekne upraveného parku.

 

 

Otváracie hodiny:

Máj a September od 09:00 – 18:00

Jún, Júl a August od 08:30 – 19:00

Ak chcete vstúpiť na túto pláž, Váš pes musí byť očkovaný a musí mať mikročip alebo tetovanie.bibione-plaz-pre-psov-6.jpg

Klienti pláže sú vybevení slnečníkom, lehátkom, stoličkou (deck chair), lehátkom pre psa, miskou a vodítkom.  Služby sú poskytované kvalifikovaným personálom.  Psy môžu stráviť vo vode so svojimi majiteľmi toľko času, koľko chcú.  Navyše na pláži vždy nájdete kôš, kde môžete vyhodiť sáčky so psími exkrementami, ale nezabúdajte nosiť sáčky so sebou!

Nájdete tam aj miesto pre agility sport.  Navyše, 2x do týždňa, od Júna do augusta, Vám kvalifikovaný zamestnanec poskytne zadarmo lekcie agility.

Každý majiteľ je zodpovedný za svojho psa, preto odporúčame poistenie. Majiteľ tiež musí mať so sebou náhubok (tvrdý alebo mäkký) v prípade potreby pre bezpečnosť ľudí alebo zvierat.

  • Na pláži nájdete aj informácie o miestnych veterinároch.
  • Pláž je pravidelne čistená a desinfikovaná špeciálnym prístrojom počas týždňa.
  • Váš pes ma na pláži k dispozícii sprchy a môže tiež ochutnať ICE BAU - špeciálnu zmrzlinu určenú len pre psov.bibione-plaz-pre-psov-7.jpg

Môžete sa tiež vybrat na cca 2km dlhú prechádzku po pobreží k miestnemu majáku okolo píniového lesíka – čo je vlastne neplatená časť pláže, čiže bez slnečníkov a bez lehátok.

Pre Viac informácii kontaktujte personal na čísle +39 348 38 48 970

Pobyty so psom v Bibione, Taliansko


 

Komentáre