mate otazku

Pláž pre psov v Silvi Marine

05.02.2015 18:06

Pláž pre psov v Silvi Marine

silvi-marine-abruzzo-bau-beach_2.jpg

Verejná pláž na juhu mesta Silvi venovaná pre majiteľov štvornohých miláčikov, ktorí si ju môžu vychutnávať bez vodítka.

Jedná sa o prvú pláž pre psov v regióne Abruzzo – Bau Beach, ktorá sa snaží vyhovieť potrebám majiteľov psov, ktorí sa často musia vzdať psej spoločnosti keď sa rozhodnú ísť k moru.

Bau Beach sa nachádza v časti Silville, na južnom brehu mesta Silvi. Pláž je prístupná pre psov a ich majiteľov od 1. Apríla do 31. Októbra.

Pláž je ohraničená paletami, vstup je zdarma a nie je časovo ohraničený. Táto pláž vychádza v ústrety najmä majiteľom veľkých psov, keďže v súčasnosti podľa zákona majú na pláže povolený prístup iba psy s váhou do 10kg.

Na pláži pre psov  neplatia žiadne obmedzenia. Táto časť je vyznačená značkami a paletami na začiatku a konci vyhradenej oblasti. silvi-marine-abruzzo-bau-beach-5.jpg

Keďže sa jedná o verejnú pláž, nie sú k dispozícii ležadlá ani slnečníky, je potrebné si to všetko priniesť z domu. Psy na nej môžu pohybovať voľne, ale musia byť stále pod dohľadom majiteľa. Majitelia psov sú tiež povinní priniesť si so sebou všetko potrebné na vyčistenie pláže po svojich štvornohých miláčikoch.

Bau Beach je dlhá 40m a má priamy vstup z ulice.

Pobyty so psom

Apartmány Green Marine***C07

Apartmány Elena****C08

Komentáre