máte otázku

Naturistický rezort Koversada**** B02

Rezervačný formulár

Naturistický rezort Koversada**** B02 starstarstarstarstar
Chortvátsko, Istria
Vrsar

Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30
Email: info@doggietour.sk

REZERVAČNÉ CENTRUM
0905 623 110

Naturistický rezort Koversada**** B02

Chorvátsko, Istria, Vrsar

Poplatok za psa: 70 € / týždeň

Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Strava: bez stravy, polpenzia

Benefit rezortu Koversada:

klimatizácia, wifi, ambulancia, pošta, masážny salón, kanoe, animácie pre deti...

Pláž pre psov:

Vrsar má pláž pre psov u Mariny.

Služby a vybavenie

Najväčšie naturistické stredisko v Chorvátsku na ploche 150 ha na polostrove rovnomenného názvu pojme až 6 000 naturistov. Časť Blesička, zrenovovaná v r. 2006, uspokojí nadštandardnými apartmánmi aj veľmi náročných hostí.

Od centra Vrsaru je toto výlučne naturistické stredisko vzdialené 2 km., má vlastnú kamenistú a štrkovú a menšiu upravenú pieskovú pláž, ocenenú Modrou zástavou za čistotu mora, 100-400 m od pavilónov a apartmánov, plážový servis za poplatok.

VYBAVENIE

reštaurácie, gril Mendula, pizzeria Balun, istrijská reštaurácia Batana, plážové bary, zmenáreň na recepcii, pošta, ambulancia, autoumyváreň, obchody, Wi-Fi v blízkosti recepcie a v apartmánoch.

UBYTOVANIE

Apartmán A3 27m2- nadštandardne vybavený prízemný apartmán s klimatizáciou pre 2-3 osoby – 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím lôžkom, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar),TV-SAT, telefón, Wi-Fi v cene, trezor. Kúpeľňa so sprchou a sušičom na vlasy, terasa.

Apartmán A4 32-35 m2 - nadštandardne vybavený apartmán pre 4 osoby s klimatizáciou – 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), TV-SAT, telefón, Wi-Fi v cene, trezor. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, so sušičom na vlasy, terasa.

Vila B4 35 m2 –nadštandardne vybavená samostatná vila s klimatizáciou pre 4 osoby. 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozťahovacím gaučom pre dve osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), TV-SAT, telefón, trezor, Wi-Fi v cene, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a sušičom na vlasy, balkón alebo loggia.

Apartmán A6 47 m2 - nadštandardne vybavený apartmán pre 6 osôb s klimatizáciou, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), TV-SAT, telefón, Wi-Fi v cene, trezor, kúpeľňa (s vaňou alebo sprchou a so sušičom na vlasy), terasa.

STRAVOVANIE

Individuálne, možnosť doplatenia polpenzie. Raňajky a večere formou bufetu. Ak ste vegetarián, diabetik alebo potrebujete špeciálne upravenú stravu, informujte sa o týchto možnostiach. Takisto je možnosť prípravy piknikového koša.

ŠPORT A ZÁBAVA

masážny salón, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, futbal, minigolf, požičovňa bicyklov, vodné športy, prenájom kanoe, vodných bicyklov. Animačné programy pre dospelých i pre deti, športové animačné programy, zumba, aerobic, aquaerobic, tanečná škola, tanečné večery, detské ihrisko a mini klub a večerný program pre deti.

Cena

VERNOSTNÉ ZĽAVY 3% za 1 a 2 účasti a 5% za 3 a viacnásobnú účasť na zájazde s CK

Pri nedodržaní podmienky na úhradu zájazdu naraz v plnej výške sa zľava zníži o 2 %

Zľava pri pobyte na min. 21 nocí: 10% + vernostná zľava (3-5%) (nie je možné kombinovať s First minute)

Základná cena obsahuje:

 • prenájom apartmánu na 1 noc,
 • spotrebu energií,
 • posteľnú bielizeň, uteráky,
 • záverečné upratovanie,
 • klimatizáciu,
 • parkovanie,
 • Wi fi

Povinné príplatky /noc:

 • taxa a servisné poplatky 2 € (osoba od 18r.), 1 € (12-18r.)

Príplatky:

 • raňajky šv.stoly 7 € (do 7 r. 3,50 €), večera šv.stoly 12 € (do 7 r. 6 €),
 • detská postieľka zadarmo,
 • domáce zviera: 10 € /noc

Minimálny počet nocí: 5

Ponúkané pobyty

Pobyt pre naturistov v apartmánoch B02_01

Počet dní: 2 | nocí: 1
57.42 EUR
apartmán 3 os/ noc